Niğde’de 30 kaçak avcıya 120 bin TL para cezası kesildi

Niğde Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü Av Koruma ve Kontrol kipleri tarafından 01 Ocak-31 Mart tarihine kadar yapılan av koruma ve kontroller ve denetimlerde belgesi olmadan veya ava kapalı alanlarda kaçak av yapan 30 kişiye toplamda 120 Bin TL idari para cezası kesildi.

Niğde’de 30 kaçak avcıya 120 bin TL para cezası kesildi
Niğde’de 30 kaçak avcıya 120 bin TL para cezası kesildi Admin
Bu içerik 553 kez okundu.
Reklam

 

Niğde Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü Av Koruma ve Kontrol kipleri tarafından 01 Ocak-31 Mart tarihine kadar  yapılan av koruma ve kontroller ve denetimlerde belgesi olmadan veya ava kapalı alanlarda kaçak av yapan 30 kişiye toplamda 120 Bin TL idari para cezası kesildi.

Niğde DKMP Şube Müdürlüğü av koruma ve kontrol ekiplerince İl genelinde 01 Ocak-31 Mart  tarihinde yapılan denetimlerde yaklaşık 150 avcı kontrolü yapıldı. Yapılan denetimlerde av koruma ve kontrollerinde avcılık belgesi olmadan av yapan ve Bakanlıkça ava kapalı alanda kaçak yollarla av yapan 30 kişiye toplam  120 Bin TL idari para cezası kesildi. Öte yandan yapılan denetimlerde kaçak avda kullanılan av tüfeklerine el konuldu. ( Adnan Çelebi )

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de