Vali Koç’tan Niğdelilere teşekkür

Vali Koç’tan Niğdelilere teşekkür
Vali Koç’tan Niğdelilere teşekkür Admin
Reklam

 

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat tarihinde meydana gelen depremlerin ardından, koordinatör Vali olarak Osmaniye iline görevlendirilen Niğde Valisi Mustafa Koç Niğde’ye ödündü. Vali Koç, deprem bölgesinden Niğde’ye dönüşünün ardından sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayarak, Niğde halkına teşekkür etti

Niğde Valisi Mustafa Koç, 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ilimizde yıkıma neden olan asrın felaketinin ardından, koordinatör vali olarak Osmaniye iline görevlendirilmiştir. Vali Koç, yaklaşık 2 aydır görev yaptığı deprem bölgesi Osmaniye ilindeki çalışmalarını tamamlayarak Niğde’ye döndü. 

VALİ KOÇ’TAN TEŞEKKÜR

Niğde Valisi Mustafa Koç, deprem bölgesinden Niğde’ye dönüşünün ardından sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayarak, Niğde halkına teşekkür etti. 

Vali Koç yayımladığı mesajında, “6 Şubat’ta yaşadığımız asrın felaketinin hemen ardından depremden etkilenen illerimize yardım için seferber olan Niğdeli hemşerilerimize ve ilk günden bu yana bölgede canla başla çalışmalarını sürdüren personellerimize teşekkür ediyorum. Hemşerilerimin her biri ile gurur duydum” dedi.(Adnan Çelebi)

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin