881 personel ve 219 ekiple Ramazan Bayramı Tedbirleri Alındı

881 personel ve 219 ekiple Ramazan Bayramı Tedbirleri Alındı
881 personel ve 219 ekiple Ramazan Bayramı Tedbirleri Alındı Admin
Reklam

 

 

Niğde Valisi Mustafa Koç, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla kent genelinde asayiş ve trafik kontrollerinin artırıldığını ifade ederek, il genelinde 881 personel ve 219 Emniyet ve Jandarma ekipleri görev yapacak.

Ramazan Bayramı süresince il genelinde 881 personel ve 219 Emniyet ve Jandarma ekipleri görev yapacağını belirten Niğde Valisi Mustafa Koç; “ Niğde İli mülki hudutları dâhilinde Ramazan Bayramının huzur ve güvenlik içerisinde idrak edilmesine esas olmak üzere aşağıda belirtilen tertip ve tedbirler Valiliğimiz koordinesinde sağlanacaktır. İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü 20 Nisan 2023 Perşembe gününden itibaren sorumluluk bölgeleri itibariyle, huzur planlarını uygulamaya koyacaklar ve emniyet-asayiş tertip ve tedbirlerini 23 Nisan 2023 Pazar gününe kadar aralıksız sürdüreceklerdir. Niğde İl Jandarma Komutanlığınca; 20-23 Nisan 2023 Ramazan Bayramının huzur ve güven içerisinde geçirilmesi, emniyet ve asayişin muhafazası maksadıyla 67 Asayiş, 29 Trafik, ve 6 Sivil ekip olmak üzere toplam 346 personel ile emniyet tedbiri alınması planlanmıştır. Ayrıca, İl Emniyet Müdürlüğü ise 117 ekip ve 535 personeli ile sorumluluk sahasında faaliyetlerini icra edecektir” dedi.

Sağlık, ulaştırma, doğalgaz, nöbetçi eczane ve haberleşme ile elektrik hizmetleri için gerekli hazırlıklar ilgili birim sorumluları tarafından önceden planlanmış ve acil müdahaleler için yeterli ekip ve teçhizatlar tüm bayram süresince hizmete hazır halde bekleyecektir.   Sosyal hizmet kurumlarında vatandaşlar tarafından yapılacak ziyaretlere esas olmak üzere, gerekli tertip ve düzenlemeler yapılacaktır.(Adnan Çelebi)

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin