Vali Koç ve Eşinden Şehit Ailesine Ziyaret

Vali Koç ve Eşinden Şehit Ailesine Ziyaret
Vali Koç ve Eşinden Şehit Ailesine Ziyaret Admin
Reklam

 

Hakkâri’nin Şemdilli ilçesinde, bölücü terör örgütüne yönelik operasyonlar sırasında 1996 yılında şehit olan Şehit Jandarma Ulaştırma Er Faruk Eren'in ailesini ziyaret eden Niğde Valisi Mustafa Koç ve eşi Neslihan Gül Koç şehidinin anne ve babasıyla görüştü.

Kahraman Şehidimiz Jandarma Ulaştırma Er Faruk Eren'in ailesini ziyaret eden Niğde Valisi Mustafa Koç ve eşi Neslihan Gül Koç şehidin ailesinin istek ve taleplerini sordu.

Vatan toprakları üzerinde huzur ve güvenin temini için görevleri sırasında canlarını feda eden şehitlerin hiçbir zaman unutulmayacağını, Şehitlerin haklarının ödenmeyeceğini belirten Vali Mustafa Koç, "Vatanını, milletini, bayrağını korumak için canlarını veren, peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebelerden birine erişen şehitlerimizin bizlere bıraktığı en değerli emanetler aileleri. Şehitlerimizin emaneti olan sizlere sahip çıkmak bizim en önemli görevimizdir." dedi.

Şehit ailesine tekrardan başsağlığı dileyen Vali Koç ve Eşi, Şehit ailesi ve yakınları ile bir süre sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi. Şehit ailesi ve yakınları da ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.(Adnan Çelebi)

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin