Şap Aşılama Kampanyasındaki Personellere Teşekkür Belgesi Verdi

Şap Aşılama Kampanyasındaki Personellere Teşekkür Belgesi Verdi
Şap Aşılama Kampanyasındaki Personellere Teşekkür Belgesi Verdi Admin
Bu içerik 420 kez okundu.
Reklam

 

 

Niğde Tarım ve Orman İl Müdürü Asım Baş, Ülkemizde görülen yeni tip SAT-2 şap hastalığına karşı İlimiz genelinde Hayvan Sağlığı personeli tarafından yapılan aşılama çalışmaları kısa sürede başarı ile tamamlayan görevli personellere teşekkür belgesi verdi.

Tarım ve Orman İl Müdürü Asım Baş; “ Ülkemizde görülen yeni tip SAT-2 şap hastalığına karşı İlimiz genelinde Hayvan Sağlığı personelimiz tarafından yapılan aşılama çalışmaları kısa sürede başarı ile tamamlandı. Hastalığın Türkiye'de görülmesinden ve Tarım ve Orman Bakanlığı'nın konuyla ilgili çalışmalar başlatmasının ardından İl ve İlçe Müdürlüklerimizde görev yapan tüm hayvan sağlığı personelimiz ile birlikte çok kısa sürede 133 bin 643 büyükbaş hayvana Şap-Sat2 aşılaması yapılmış olup %93 aşılama oranı gerçekleştirilmiştir” dedi.

Bir ay gibi kısa sürede mesai mefhumu gözetmeden haftanın 7 günü sahada fedakarca yürütülen çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren İl Müdürü Baş, tüm personelimize teşekkür ederek başarılarının devamını dilerim” dedi.

Aşılama kampanyasını başarı ile tamamlayan personel ile bir araya gelen İl Müdürü Asım Baş aşılama kampanyasında görev yapan personellere teşekkür belgesi takdim etti.(Adnan Çelebi)

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de