Niğde'nin Bor ilçesine bağlı Tepeköy de su dolu traktör römorkuna serinlemek için giren genç boğularak hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre olay Niğde'nin Bor ilçesine bağlı Tepeköy köyünde meydana geldi. 17 yaşındaki M.Ç isimli genç serinlemek için su dolu traktör römorkuna girdi. Talihsiz genç bir süre sonra hareketsiz bir şekilde arkadaşı tarafından bulundu. Olayın haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.
Sağlık ekipleri tarafından ambulansla önce Bor ilçe devlet hastanesine oradan da Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan talihsiz genç tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.(Adnan Çelebi)