Niğde Marangozlar Odası’nın ismi değişti

Niğde Marangozlar Odası’nın ismi değişti
Niğde Marangozlar Odası’nın ismi değişti Admin
Bu içerik 1127 kez okundu.
Reklam

Niğde Marangozlar Hızarcılar Sıvacılar ve Boyacılar Odası’nın odasının adı değişti. Odanın resmi ismi Niğde Marangozlar Mobilyacılar Emlakçılar ve İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak güncellendi.

Niğde Marangozlar Hızarcılar Sıvacılar ve Boyacılar Odası’nın ismi, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda yapılan oylama sonucu Marangozlar Mobilyacılar Emlakçılar İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak kabul edilmiş, bakanlığın onay vermesi durumunda resmi olarak kullanılacaktı.

İsim değişikliği için bakanlıktan gelen onayın ardından odanın yeni ismi Niğde Marangozlar Mobilyacılar Emlakçılar ve İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak güncellendi.

Niğde Marangozlar Mobilyacılar Emlakçılar ve İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Yıldırım yaptığı açıklamada; “Odamızın yeni ismi ilimize ve üyelerimize hayırlı olsun, esnaf sanatkarlara en iyi şekilde hizmet edebilmek, sorunlarına çözüm yolları üretebilmek için özveri ile, teşkilatımızla omuz omuza hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz, biz büyük bir aileyiz esnaf ve sanatkarlarımızı rahatlatacak önemli projeleri hayata geçireceğiz." dedi.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de