10 hırsızlık olayının şüphelileri yakalandı

10 hırsızlık olayının şüphelileri yakalandı
10 hırsızlık olayının şüphelileri yakalandı Admin
Reklam

 

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince Mal varlığına karşı işlenen suçlarla mücadele kapsamında 15-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen hırsızlık olayları ile ilgili yapılan çalışmalarda 10 hırsızlık olayının şüphelileri yakalanarak gözaltına alındı.

Konu ile ilgili olarak Niğde Valiliğinden yapılan açıklama şu şekilde; “Mal varlığına karşı işlenen suçlarla mücadele kapsamında Kent merkezinde 15-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen hırsızlık olayları ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğüz Asayiş Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda;  3 ayrı evden hırsızlık, 3 İş yerinden hırsızlık, 2 motosiklet hırsızlığı, 1 oto hırsızlığı, 1 açıktan hırsızlık  ve 1’de mala zarar olayının şüphelileri olan 15 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Suça konu eşyalar bulunarak sahiplerine teslim edildi.

Ayrıca hakkında Silahla Tehdit suçu ile ilgili aranma kaydı bulunan 1 şahıs yakalanarak hakkında gerekli işlemler yapılmıştır.  Hakkında Herkesin girebileceği bir yerde bırakılmakla birlikte kilitlenmek sureti ile hırsızlık suçundan aranma kaydı bulunan 1 şahıs yakalanarak hakkında gerekli işlemler yapılmıştır. İlimiz genelinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda tedbirlerimiz ve meydana gelen olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız hassasiyetle sürdürülmektedir” denildi.(Adnan Çelebi)

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin