Başkan Özdemir, Ustalık Döneminin İlk İftarını 7 Bin Kişiyle Birlikte Açtı

Başkan Özdemir, Ustalık Döneminin İlk İftarını 7 Bin Kişiyle Birlikte Açtı
Başkan Özdemir, Ustalık Döneminin İlk İftarını 7 Bin Kişiyle Birlikte Açtı Admin
Bu içerik 140 kez okundu.
Reklam

 

Niğde Belediyesi, Ramazan ayının son iftarını Şehit Ömer Halisdemir Meydanında düzenledi. 7 binden fazla vatandaşın katılımıyla gerçekleşen iftar programında konuşan Başkan Emrah Özdemir, yeniden Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı tüm Niğdelilere teşekkür etti.

Ramazan ayı boyunca 7 ayrı noktada iftar sofrası açan Niğde Belediyesi, sekizinci ve son mahalle iftarını Şehit Ömer Halisdemir Meydanı açtı.

‘BÜYÜK BULUŞMA’ MEYDANA SIĞMADI

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’in, yeniden belediye başkanlığına seçilmesinin ardından, vatandaşlarla birlikte açtığı ilk iftar programına, Niğdeliler yoğun ilgi gösterdi.

7 binden fazla vatandaşın katıldığı iftar programında, tüm masalar dolarken çok sayıda vatandaş da iftarını ayakta açmak zorunda kaldı.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, 31 Mart Yerel seçimlerinin ardından vatandaşlarla bir araya geldiği büyük buluşmada, önemli mesajlar verdi.

ÇOK ÇALIŞTIK, DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

5 yıl boyunca Niğde’ye en iyi hizmeti sunabilmek için çok çalıştıklarını anlatan Başkan Özdemir, yeni dönemde daha çok çalışacaklarını ve gece gündüz demeden Niğde’ye hizmet etmek için çaba göstereceklerini anlattı.

Yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Tüm Niğde halkına teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirdiğimiz yerel seçimlerde çok büyük bir destek verdiniz. Allah beni sizlere karşı mahcup etmesin. Daha nice Ramazanlarda böyle hep birlikte huzur içerisinde iftarlar yapabilmeyi, teravih namazlarından sonra yine buluşmayı Allah nasip etsin” dedi.

KÜTÜPHANE YAPANLAR KAZANDI, ÇAKMAK DAĞITANLAR KAYBETTİ

Çocukları çok önemsediklerini bu nedenle kütüphaneler açtıklarını, kültür merkezi ve müzeler açtıklarını anımsatan Başkan Özdemir, “Pazar günü çocuklarımız için, gençlerimiz için kütüphane yapanlar seçimi kazandı. O kütüphanelerde çakmak dağıtanlar seçimi kaybetti. Pazar günü öyle bir seçim oldu ki çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan koruyalım diye kütüphaneler yapıyoruz, Kültür merkezlerini yapıyoruz, müzeler yapıyoruz ki en son bedestende bir kent müzesi yaptık işte müzeleri yapan Kültür merkezlerini yapanlar seçimi kazandı. Oyun salonlarında yazboz kâğıdı dağıtanlar seçimi kaybetti” diye konuştu.

NİĞDE İÇİN NE YAPSAK AZ

“Allah’a şükürler olsun Niğde halkı her zaman sağduyusuyla hem bizim yanımızda oldu hem de her zaman devletinin, milletinin yanında oldu” diyen Başkan Özdemir, “Gerek 15 Temmuz’da, gerekse kurtuluş mücadelesinde bağrından nice kahramanlar çıkardı Niğde halkı. Bulunduğumuz meydanın adı da şehit Ömer Halisdemir Meydanıdır. Böylesine büyük kahramanları çıkaran Niğde’miz, size ne yapsak azdır, hepinizden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

KAZANAN NİĞDE OLDU

31 Mart seçimlerinde de Niğdelilerden büyük destek görerek yeniden Belediye Başkanlığına seçildiğini belirten Bakan Özdemir, “Çok yerde Niğde konuşuldu. İnşallah büyük zaferler yaşamaya da bundan sonra devam edeceğiz. Önce hizmet edeceğiz. Hizmetimizden sonrasında da bu zaferleri gene hep birlikte konuşacağız inşallah” şeklinde konuştu.

Seçimlerde kazananın Niğde olduğuna da değinen Başkan Özdemir, “Büyük bir zafer yaşadık. Bundan sonra çalışmak bize düşüyor. Kaybeden olmadı. Güzel günler bizi bekliyor” diye konuştu.

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de