LÖSEV, yeni yılı 7 den 70’e umutla karşıladı

LÖSEV, yeni yılı 7 den  70’e umutla karşıladı
LÖSEV, yeni yılı 7 den  70’e umutla karşıladı Admin
Reklam

Lösemili Çocukların 24 yıldır yanında olan LÖSEV 13 yıldır çocukluk çağı kanseri mücadelecilerine ve 11 yıldır da ihtiyaç sahibi yetişkin kanser hastalarınamaddi ve manevi yardımlarıyla beraber sosyal desteklerini de ulaştırıyor. Lösemili Çocuklar yeni yıl öncesi Yılbaşı partisi ile Radisson Blu Hotel detoplanırken, yetişkin kanser hastaları da hayat bağları atölye çalışmaları ile bir araya geldi.
LÖSEV- Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 24 yıldır Türkiye’nin dört bir yanında yılbaşı etkinlikleri ile lösemi ve kanser ile mücadele eden çocukların ve yetişkin hastaların yanında. Her yıl hem hastanede tedavi gören hem de tedavilerine evde devam eden lösemi ve kanserli miniklereyeni yıl umudu aşılamaya çalışan LÖSEV önceden dilekleri alınan çocuklara sürpriz hediyelerle ziyaretlerini gerçekleştiriyor.
Lösemili Miniklere Bubble Şov
Lösemi ve kanserle mücadele eden miniklerin partisi 30 Aralık Cuma günü Kayseri Radisson Blu Hotel’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Lösemi ve kanserle mücadele eden minikler dans, müzik gösterileri ve sürprizlerle dolu partide doyasıya eğlendi. Yeni yıl pastası ve Bubble şovunun da yer aldığı partide çocuklar palyaço ve çizgi kahraman kostümlü animatörlerle keyifli anlar yaşadı. Çocukların en önemli yeni yıl dileği ise hem kendileri hem diğer kardeşleri ve tüm çocuklar için “Sağlık” oldu. 
Yetişkinler Hem Eğlendi 
Hem Öğrendi
Yetişkin kanser hastaları ise Hayat Bağları Atölye Çalışmaları için Radisson Blu Hotel’de bir araya gelerek Psikolog ve Yoga Eğitmeni eşliğinde Motivasyon Eğitimi ve Kahkaha Yoga etkinlikleri ile moral depoladılar.
“Yeni Yılı Umutla Bakan 
Gözlerle Karşılıyoruz”
LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya Ünver yaptığı açıklamadakanserin genç yaşlı, zengin fakir ayırt etmeden tüm dünyada hızla arttığını vurgulayarak şunları kaydetti,“Uzun bir mücadele gerektiren lösemi ve kanser gibi zor hastalıklarda her an hissedilecek şekilde moral ve motivasyona ihtiyaç duyuluyor. İşte bu nedenlerle, yılbaşında da çocuklarımızı ve ailelerini yalnız bırakmıyoruz. Yeni yılı coşku içinde ve geleceğe umutla bakan gözlerle karşılıyoruz. Büyük bir aile olmanın ve dayanışmanın verdiği güçle inancımızı koruyarak lösemi ve kanserle mücadeleyi sürdürüyoruz. Tüm bağışçılarımıza yıl boyunca verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyor sağlıklı bir yıl diliyoruz” (LÖSEV)

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin