Aranan 180 şüpheli yakalandı

Aranan 180 şüpheli yakalandı
Aranan 180 şüpheli yakalandı Admin
Reklam

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince 15-31 Aralık 2022 tarihleri arasında 153 çeşitli olaylar aydınlatılırken, haklarında çeşitli suçlardan aranması ve yakalanması bulanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda 180 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince 15-31 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde; 13 Hakaret Olayı, 1 İntihara Yönlendirme Olayı,2 Kasten Öldürmeye Teşebbüs Olayı,34 Kasten Yaralama Olayı. 2 Kişilerin Huzur ve Sükûnunu Bozma Olayı, 1 Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Bırakma Olayı, 1 Özel Hayatın Gizliliğinin İhlali Olayı, 45 Taksirle Yaralama Olayı,31 Tehdit Olayı,1 Banka veya Kredi Kartının Kötüye Kullanılması Olayı,2 Dolandırıcılık Olayı. 6 Güveni Kötüye Kullanma Olayı, 1 Hakkı Olmayan Yere Tecavüz Olayı,11 Mala Zarar Verme Olayı,2 Yağma (Gasp) Olayı aydınlatıldı. 
Hakaret olayı ile ilgili 16, Kasten Öldürmeye Teşebbüs Olayı ile ilgili 5, Kasten Yaralama olayı ile ilgili 43, Kişilerin Huzur ve Sükûnunu Bozma Olayı ile ilgili 1, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma Olayı ile ilgili 1, Özel Hayatın Gizliliğinin İhlali Olayı ile ilgili 1, Taksirle Yaralanma Olayı ile ilgili 28, Tehdit Olayı ile ilgili 22 şüpheli şahıs olmak üzere toplam 180 şüpheli şahıs yakalandı. Hakkında yakalama emri bulunan 44 şahıstan 15’i cezaevine teslim edilirken, 29 şahıs ise ifadelerinin alınması için adli mercilere teslim edildi. Ekiplerce yapılan umuma açık işyerleri denetiminde 7 işyeri denetlenmiş, ilgili birimlere eksiklikler bildirilerek gerekli işlemlerin yapılması sağlanmıştır.
Ekipler Amirliğince yapılan çalışmalar neticesinde; 1806 Şahsın GBT sorgusu yapılmış, 11 aranan şahıs yakalanmıştır.1 Çalıntı Araç yakalanmış,Kayıp Olarak Aranan 5 Şahıs Bulundu. 
(Adnan Çelebi)

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin