Başkan Oya, yardımları ilk elden yerine ulaştırdı

Başkan Oya, yardımları ilk elden yerine ulaştırdı
Başkan Oya, yardımları ilk elden yerine ulaştırdı Admin
Reklam

Kahramanmaraş Pazarcık merkezli meydana gelen depremin ardından Türkiye’nin dört bir yanından yardımlar depremden etkilenen illere gönderiliyor. Niğde’den de çeşitli yardım malzemeleri ulaştırılıyor. Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Kemerhisar Beldesi Başkanı Ramazan Oya yardımları ulaştırmak ve incelemelerde bulunmak üzere Hatay’a gitti.
 Kemerhisar Belediye Başkanı Ramazan Oya konuyla ilgili açıklamasında,“Hatay - İskendurun’a yola çıkan yardım tırımız ile birlikte Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin yardım toplama alanına ulaştık. Burada ki Görüşmelerimiz ve gözlemlerimiz neticesinde Kemerhisar Halkının yaptığı yardımların organize bir şekilde depremzede vatandaşlarımıza ulaştırdıklarını yerinde inceledik. Devamında Kentte ki afet bölgelerini yerinde inceleyerek bilgi edindik. Bu çalışmalarından dolayı Başta Hatay Büyükşehir belediye Başkanımıza Belediye personeline, AFAD görevlilerine, yardım toplama alanının güvenliğini sağlayan kolluk güçlerine ve burada bulunan Devletimizin tüm kurum kuruluşlarına sonsuz şükranlarımı sunarak, Kemerhisar Halkı’nın bu zor günlerde tüm depremzede vatandaşlarımızın yanında olduğunu belirttim.” İfadelerine yer verdi.
Başkan Oya ziyaretinde, bölgede inceleme ve ziyaretlerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Yetkilileri ile bölge hakkında istişarelerde bulunduğunu ve ilerleyen süreçte bölge de ki doğacak ihtiyaçlar hakkında görüş alış verişinde bulundu.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin