İş Bankasından Niğde esnafına faizsiz kredi!

İş Bankasından Niğde esnafına faizsiz kredi!
İş Bankasından Niğde esnafına faizsiz kredi! Admin
Reklam

 

Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (NESOB) ile Niğde İş Bankası Şubesi arasında faizsiz kredi protokolü imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında İş Bankası ile ilk defa çalışmaya başlayacak esnafa 50 bin TL’ye kadar sıfır faizli hoş geldin kredisi verilecek.

Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (NESOB) Başkanı Alim Yeşil, İş Bank A.Ş ile iş birliği protokolü imzalandı. İmzalanan protokol ile İş Bankası ile ilk defa çalışmaya başlayacak NESOB üyelerine 50 bin TL’ye kadar sıfır faizli hoş geldin kredisi verilecek ve avantajlı pos paketi sözleşmesi yapılacak. 

BAŞVURULAR 28 NİSAN’A KADAR YAPILACAK

Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (NESOB) Başkanı Alim Yeşil konu hakkında yaptığı açıklamasında, “İş Bank A.Ş ile işbirliği protokolü imzaladık. İş Bankası ile ilk defa çalışmaya başlayacak üyelerimize 50 bin TL’ye kadar sıfır faizli hoş geldin kredisi ve avantajlı pos paketi sözleşmesi yapmış bulunuyoruz. Kampanyadan faydalanmak isteyen üyelerimiz 28 Nisan 2023 tarihine kadar İş Bankasına başvuru yapabilirler. 

İmzalanan protokol kapsamında kredi fırsatından yararlanacak üyelere 1 yıl boyunca İnternet Şubesi ve İşcep kanallarından yapacakları 100 adet havale ve 100 adet EFT işleminden ücret alınmayacak, 2 adet 10 yapraklı çek karnesi ile 10 adet çek tahsilatı içeren hoş geldin paketi ücretsiz olarak sağlanacak. İmzalanan protokolün esnaflarımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.(Adnan Çelebi)

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin