CHP, Aile Destekleri Sigortasını Anlatmak Üzere Sahaya iniyor

CHP, Aile Destekleri Sigortasını Anlatmak Üzere Sahaya iniyor
CHP, Aile Destekleri Sigortasını Anlatmak Üzere Sahaya iniyor Admin
Reklam

14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimleri öncesi CHP İl Başkanı Erhan Adem Parti Binasında yaptığı basın açıklamasında 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun  “Türkiye’de Umudu Taşı” Kampanyası Kapsamında Niğde Şehri Olarak Aile Destekleri Sigortasını Anlatmak Üzere Sahaya Çıkıyoruz” dedi.

CHP İl Başkanı Erhan Adem Parti binasında gazetecilere yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; “ 13. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yıllardır mücadelesini verdiği bir projesi var; Aile Destekleri Sigortası. Bu projeyle amaçlanan Kadınları, Çocukları ve Ailelerimizi güven çemberine almak.  Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da il kadın kolları çok kıymetli bir çalışma başlattı. Aile destekleri sigortasını “Umudu Taşı” kampanyası kapsamında kapı kapı anlattı.

Şimdi bizde bu kıymetli projeyi tüm Türkiye’ye yayacağız. “Türkiye’de umudu taşı” kampanyası kapsamında Niğde şehri olarak aile destekleri sigortasını anlatmak üzere sahaya çıkıyoruz. Her bir vatandaşımıza aile destekleri sigortasını kapı- kapı anlatarak çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğiz. Bizleri her an mahallerinizde, sokaklarınızda parklarınızda görebilirsiniz. İktidarımızda Bir Hak Haline Gelecek Olan Aile Destekleri Sigortasını En Çok Da İhtiyacı Olan Kadınlara Anlatacağız. Ben inanıyorum ki kadınlar feraha çıkacak,  güçlenecek, ailelerimiz rahata erecek, ülkemiz büyüyecek. Umutluyum ve bu umudumu sizlere aşılamak istiyorum. Hep birlikte umudu çoğaltalım, yaşatalım ve Türkiye’de umudu taşıyalım!” dedi.(Adnan Çelebi)

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi çocuklara mont yardımı
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin
Çocuklarda Biberon çürüklerini ihmale getirmeyin