MHP adayları sahaları boş bırakmıyor!

MHP adayları sahaları boş bırakmıyor!
MHP adayları sahaları boş bırakmıyor! Admin
Bu içerik 1093 kez okundu.
Reklam

 

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları Cumali İnce, Emrullah Türe ve Ahmet Yasin Şentürk, İstasyon caddesinde bulunan esnafları ziyaret etti. 

MHP Niğde Milletvekili Cumali İnce ve tüm adaylar, gün boyu yoğun tempoda çalışarak, vatandaşlarla bir araya geliyor. İstasyon caddesinde bulunan esnafları ziyaret eden Milletvekili adaylarına esnaflar ve vatandaşlar büyük teveccüh gösteriyor.   Gittiği her yerde büyük destek gören MHP Niğde Milletvekili adayı Cumali İnce: “Bu dönem çok iddialıyız. Niğde için MHP zamanı gelmiştir. Her gittiğimiz yerde MHP’ye yoğun ilgi var. Türkiye genelinde olduğu gibi Niğde için MHP vakti gelmiştir” dedi. 
Niğde halkının  desteği ile seçimlerden zaferle çıkacaklarını ifade eden İnce: “Devlet ve Milletiyle, Her Şeyden Önce Türkiye” iradesi 14 Mayıs’ta vatana ve milli namusa sahip çıkacaktır. Elbette başaracağız, birlikte başaracağız. 2023 Lider Ülke Türkiye ülkümüz gerçekleşecektir, elbette olacak birlikte olacaktır. Ülkümüzle ülkemiz huzurlu ve refah dolu yarınlara kavuşacaktır” diye konuşu.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de