MHP Niğde milletvekili adayı Cumali İnce’ye köylerde ilgi büyük

MHP Niğde milletvekili adayı Cumali İnce’ye köylerde ilgi büyük
MHP Niğde milletvekili adayı Cumali İnce’ye köylerde ilgi büyük Admin
Bu içerik 1118 kez okundu.
Reklam

 

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden MHP Niğde Milletvekili Adayı Cumali İnce, belde ve köylerde vatandaşlarla bir araya geliyor.

MHP İl Başkanı Aytekin Tükenmez, Merkez İlçe Başkanı Abidin Koyuncu, Ülkü Ocakları Başkanı Alper Doğanay, Milletvekili Adayı Emrullah Türe ile birlikte Dündarlı ve Karaatlı beldeleri ile Hacıbeyli, İçmeli, Dikilitaş, Aşlama, Çarıklı ve Hüyük köylerini ziyaret eden İnce, "Bir oy MHP'ye, bir oy Cumhurbaşkanımıza" diyerek Cumhur İttifakı için oy topluyor.

İnce, ziyaretlerinde yoğun ilgi gördüğü vatandaşlara hizmet etmek için göreve talip olduklarını söyledi.  Büyüdükleri Anadolu topraklarına ulaşılmadık kimse bırakmamak için köy köy gezdiklerini ifade ederek, “ Ruhumuza maya katan bu toprakların tozunu yutmuş, dağında, ovasında, tarlasında büyümüşüz. Hâliyle patatesin nasıl değerlendirileceğini en iyi biz biliriz. Ovanın nasıl yeşereceğini en iyi biz biliriz. Köyün, köylünün nasıl kalkınacağını en iyi biz biliriz. Kimin size sahip çıkacağını da en iyi siz bilirsiniz. Öyleyse haydi kıymetli hemşehrilerim, el ele Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilllerini meclise göndermek için seferber olalım."(MHP)

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de