DOĞRU ZAMAN DOĞRU ADAM

DOĞRU ZAMAN DOĞRU ADAM
DOĞRU ZAMAN DOĞRU ADAM Admin
Bu içerik 1210 kez okundu.
Reklam

 

Kiledere, Alay, Bağlama beldelerini ziyaret eden AK Parti Niğde Milletvekili adayı Prof. Dr. Cevahir UZKURT hemşehrilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. 

Uzkurt yaptığı ziyaretlerde Türkiye’nin yaptığı atılımlar da atağa geçtiği şu günlerde yapılacak olan seçimin önem arz ettiğini belirtti. Türkiye Yüzyılı hedefinin basit bir slogan olmadığını ifade eden Uzkurt, artık Türkiye’de hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi. 

Niğde olarak gerek sandık da gerekse sosyal alanda bu atağın en önemli unsuru olacağını söyleyen Uzkurt; “Niğde şehitler diyarıdır, vatan toprağında kendi kanı vardır. Bu topraklar da terörün temsilcilerinin kirli ayaklarının gezmesine asla müsade etmeyecektir.” Dedi. 

Prof. Dr. Cevahir UZKURT “ bizlere Türkiye sınırlarının yalnızca kara parçasından ibaret olarak anlattılar. Fakat Sn. Cumhurbaşkanımız sınırların yalnızca topraklar olmadığını; bizim “Mavi Vatan”ımızın olduğunu bize hatırlatarak; bu mavi vatanda kendi kaynaklarımızı halkımızın kullanımına sundu. Mavi vatan projesi ile şu an kendi öz vatanımızda kendi doğal gazımızı çıkartıp konutlara ücretsiz bir şekilde kullanımına sunduğunu” söyledi. 

14 Mayıs seçimlerinin hem milli hem de manevi bir önem taşıdığını belirten Uzkurt “kendi öz kaynaklarını kendisi çıkarıp, vatandaşlarının kullanımına sunan bir yönetime mi teslim edecek bu ülkeyi; yoksa Mavi vatan projesini gereksiz gören bir yönetime mi teslim edecek?” Açıklamalarında bulundur.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de