Ergun, Bor Sağlık Bilimleri Fakültesi hayırlı olsun

Ergun, Bor Sağlık Bilimleri Fakültesi hayırlı olsun
Ergun, Bor Sağlık Bilimleri Fakültesi hayırlı olsun Admin
Bu içerik 1061 kez okundu.
Reklam

 

Niğde Ak Parti Milletvekili Adayı Yavuz Ergun, Bor İlçemizin alt yapısı, kültürü ve eğitime verdiği önem ile birlikte uzunca yıldır hasretle beklediği, 4 yıllık fakültemizin onayını alarak ilçemize kazandırdık. İlçemize, hem 4 yıllık bir Fakülte hem de Sağlık Bilimleri Fakültesi Hayırlı olsun” dedi.

Müreffeh bir toplum hedefine ulaşmak ve ülkemizin insan kaynağını gelişmiş dünya ile rekabet edebilir donanıma kavuşturmak için, kökleri zengin mirasımızdan beslenen, geleceğe özgüvenle bakan, özgür düşünen ve bağımsız karar verebilen, çağın gereklerine uygun donanımda yetişen nesillerle Türkiye Yüzyılı’nı inşa edeceğiz diyerek sözlerine başlayan Yavuz Ergun, Bor İlçemizin alt yapısı, kültürü ve eğitime verdiği önem ile birlikte uzunca yıldır hasretle beklediği, 4 yıllık fakültemizin onayını alarak ilçemize kazandırdık. İki açıdan çok sevindirici, hem 4 yıllık bir Fakülte hem de Sağlık Bilimleri Fakültesi Hayırlı olsun. Bir Ömür Boyu onurla taşıyacağım ve gururla anlatacağımız bir hizmeti daha ilçemize kazandırdık.  Eğitim alanında yapacağımız yatırımlarla mekân kalitesini artırırken, öncelikli olarak insan kaynağımızın niteliğini daha üst seviyelere çıkaracağız.

Eğitim hakkının önünde hiçbir engel bırakmayarak eğitim destekleri ve burslarla, kaliteli eğitim imkânlarına ulaşmada fırsat eşitliğini güçlendirmeye devam edeceğiz Diyen Yavuz Ergun,  Niğde’miz İçin Kadim İlçem Bor İçin, Hep Daha İyisi Hep Daha yenisi diyerek sözlerine son verdi.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
İlkokul öğrencilerine 112 anlatıldı
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de
Konya'nın 'NARKO Tır'ı Niğde’de