Niğde Belediye Başkan Adayı Avukat Hulus Özen, partisinin Ankara Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beçikçioğlu’nu ziyaret etti. Niğde halkına selam ve saygılarını ileten Beşikçioğlu, Hulus Özen’e yerel seçimlerde başarılar diledi.
![Reklam](http://www.gazisoft.com/images/advert/300.png)
Niğde Belediye Başkan Adayı Avukat Hulus Özen, partisinin Ankara Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beçikçioğlu’nu ziyaret etti. Niğde halkına selam ve saygılarını ileten Beşikçioğlu, Hulus Özen’e yerel seçimlerde başarılar diledi.